Рукомет: Златар славио и против Новог Пазара

Победа на опроштају

Рукометаши Златара славили су и у последњој утакмици пред домаћом публиком у овогодишњем првенству. У драматичном мечу они су савладали Нови Пазар голом ралике (25:24) и коло пре краја налазе се на петом месту табеле Супер Б лиге са 12 клубова.

Утакмица је била неизвесна до последњег судијског звиждука. Мада је Златар на полувремену водио 14:12, гости су у наставку успели да преокрену резултат. Средином другог полувремена водили су са чак четири гола разлике (17:21),  али нису успели да сачувају предност и освоје бодове спаса.

У мечу против Новог Пазара за Златар су играли: Хаџибеговић (11 одбрана), Антић, Ристовић (постигао 2 гола), Ракоњац (4) , Ајановић , Бујишић (3), Зечевић Б. (2), Џекулић (6), Савић ( 3), Мијовић , Вуковић (4) , Јелић (4 одбране) и Вељковић.

У последњем колу ,идућег викенда, Златар гостује Врању.

Коло пре краја распоред на табели Супер Б лиге је следећи : 1/ Мокра Гора 31; 2/ Обилић 31; 3/ Дубочица 27; 4/ Пролетер 25; 5/ Златар 24; 6/ Колубара 22; 7/ Прибој 21; 8/ Синђелић 22; 9/ Нови Пазар 19; 10/ Врање 17; 11/ Инђија 12 и 12 /Топличанин 3 бода.