Фудбал: Златару нова три бода

Свих пет голова пало у другом полувремену

Фудбалери Златара укњижили су нова три бода у Златиборској окружној лиги.У утакмици 23. кола која је данас одиграна на Браношевцу они су славили против Чајетине резултатом 3:2 (0:0).

За разлику од првог полувремена у коме је виђена бледа игра обе екипе, друго полувреме је обиловало узбуђењима. Златар је веома брзо дошао до водства од 3:0, али то није поколебало госте. Успели су да узврате са два гола, али не и да преокрену резултат.

Александар Шапоњић дао је прва два гола за Златар, док је трећи победоносни, аутогол играча Чајетине.

Идућег викенда Златар гостује у Каленићу, где игра против Јединства које је 12 на табели са 16 клубова. Златар има 41 бод и заузима четврто место.